SQLEkibi Yazarlarından olmak ister misiniz?

SQL’e dair her şey” mottosu ile Türkiye’nin SQL Topluluğu olma yönünde bizimle birlikte rol alacak yazar arkadaşları SQLEkibine dahil etmek istiyoruz ve bu bağlamda siz SQL severlere ihtiyacımız var!

SQL, hepimizin bildiği veri yada bilgi yönetmek ve tasarlamak için kullanılan bir alt dildir. Alt bir dil dememin sebebi SQL kullanabilmeniz için veri tabanına ihtiyacınız vardır. Veri tabanına duyulan ihtiyacı ise anlatmaya gerek olmadığını düşünüyoruz çünkü her an biz yada kullanımda olduğumuz cihazlar bir veri çıktısı üretiyor ve bu veriler bir yere kayıt olup karşımıza çıkıyor. Bu sebepten Veri tabanı tasarlanması, yönetilmesi gibi her alanda SQL’e ihtiyaç duyuyoruz.

Peki biz yazarlarımızdan ne bekliyoruz?

Gündelik hayatınızın ufakta olsa bir bölümünde SQL yer alıyor yada SQL kelimesini sıkça duyuyorsanız yada kariyerinizin içinde SQL kelimesinin yer almasını size heyecan katıyorsa SQLEkibi’nin bir parçası olmanız hepimize güç katacaktır. Unutmayın, birlikten kuvvet doğar.

Bildiklerini anlatmaktan çekinmeyen, yeni öğreneceklerini ekibi ile paylaşacak ve bir topluluk üyesi olmanın mutluluğunu yaşamak isteyen tüm SQL severleri bir araya getirmeyi istiyoruz. Sizde istiyorsanız eğer [email protected] adresine kendinize kendiniz hakkında ufak bir açıklama ile mail atmanız bizlerin size ulaşması adına yeterli olacaktır.