DMC Bilgi Teknolojileri – Online Eğitim Programı

Tüm dünyayı saran COVID-19 salgını sebebi ile insan hayatına dair birçok ezber bozuldu. Sosyolojik olarak birçok olumlu/olumsuz sonuçlarını çıkmaya başladı. Türkiye’de iş dünyası “Uzaktan Çalışma” modeline alıştı ve Uzaktan çalışma modeli içerisinin de “Verinin hızla büyümesi, yönetilmesi “gibi sorunları yaşamaya başladılar. DMC Teknoloji olarak, müşterilerimizin verilerinin yönetimini, güvenliğini ve sürdürülebilir olması konularında danışmanlık hizmeti vererek 7/24 esaslı aktif olarak çalışma modeli sunuyoruz.

Salgın sebebi ile insanların evde oldukları dönem içerisinde kendi eğitim ve gelişimlerinin daha üst seviyeye çıkarttıkları bir dönemdeyiz. Bu sebeple bizde Dijitalleşmenin verdiği gücü kullanarak ilkini düzenleyeceğimiz bir “Eğitim Programı” düzenlemeye karar verdik.

Eğitim Programına Kimler Katılabilir?

Mezun ya da mezun adayı arkadaşlarımız öncelikli olarak Eğitim programımız herkese açıktır.

Eğitim Süresi ne kadar?

20 saatten fazla sürecek olan Online Eğitim programı içerisinde “Temel Veritabanı Sorgulama” ve “Temel Veritabanı Yönetimi” konuları ele alınacaktır.

Eğitimin Kazanımı nedir?

Özgeçmişlerinde referans olarak hem bizleri hem aldıkları eğitimleri yazabilirler. Ayrıca aşağıdaki konularda da biz katılımcı arkadaşlarımızı destekliyor olacağız.

  • İş ortaklarımıza ihtiyaç halinde yönlendirme yapacağız.
  • Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda iş teklifi yapabileceğiz.
  • Düzenleyeceğimiz “Eğitim Programı” tamamen ücretsizdir.
  • Bütün adaylar ile ön görüşme gerçekleştirilecektir.

Katılımcı Sayısı Nedir?

Katılımcı sayısı 15 kişi ile sınırlıdır.

Eğitim süresi bilgilendirmesi

Online Eğitime katılma hakkı kazananlar ile yapılacak görüşmeler sonrasında ortak bir eğitim zaman bilgisi ayarlanacaktır. (Hafta içi / hafta sonu ve saat bilgileri)

** Kasım ayının ilk haftası olarak eğitime başlamayı düşünüyoruz. Eğitime katılım için egitimbasvuru.dmcteknoloji.com  adresinden başvuru yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir